Rímsko-katolícka farnosť sv. Cyrila a Metoda Giraltovce

7. Veľkonočný týždeň od 25.5. do 31.5.2020

Virtuálne stretnutia Farských evanjelizačných buniek

Drahí bratia a sestry, chcem vám všetkým bez rozdielu veku, povolania, či stavu, dať do pozornosti možnosť  oboznámiť sa s jednou z foriem formácie počas obdobia, kedy máme obmedzené možnosti kvôli situácii vírusu  COVID19:

Cieľom stretnutí je:

- prehĺbiť život vo farnosti

- systematická formácia veriacich vo farnosti

- aktívne zapojenie laikov do života farnosti a podieľanie sa na jej raste

Ide o internetovú prezentáciu fungovania a poslania farských evanjelizačných buniek.

Začíname tento utorok 5.5.2020 o 18.30, cez aplikáciu ZOOM, ktorú je potrebné nainštalovať do svojho počítača a urobiť registráciu so svojim prihlasovacím menom.

Každý, kto by sa chcel takto formačne zapojiť, alebo len si vypočuť základy kresťanského poslania, nech sa prihlási cez o.Petra Milenkého, farára farnosti Remeniny na:

FB:      Peter Milenky

Tel:      0904 738 715

Následne Vám o.Peter zašle pristúpové údaje na online vysielanie.